3.130,00 kr.
10+ på lager, forventet afsendelse: 1-3 dage
Komplet OL vægtstangssæt fra SQ&SN på i alt 50 kg i sort finish. Sættet er ideelt som solid grundpakke til effektiv styrketræning med vægtstang.
Indhold i sættet:
Med denne samlepakke får du en robust OL stang kombineret med bumper plates i praktiske vægttrin, så du kan træne alt fra teknik og basisløft til mere eksplosive bevægelser.
0 af 0 bedømmelser
| Varenummer: | SQSNOLVSS50 |
|---|---|
| Ærmediameter (mm): | 50 mm |
| Grebdiameter (mm): | 28 mm |
| Producent farve: | Sort |
| Stand: | Ny |
| Vægt: | 50 kg |
| Pakkevægt | 50 kg |
| Brand: | SQ&SN |
|---|---|
| Kategorier: |
Black November - Udvalgte tilbud Vægtstangssæt Forårskampagne Fødselsdag hos Fitness Engros SQ&SN Olympiske vægtstænger SQ&SN Skiver & Stænger |