545,00 kr.
3 på lager, forventet afsendelse: 1-3 dage
LMX. Sandsækhandsker er fremstillet af skintex PU af høj kvalitet med et ergonomisk og flot design.
Sandsækhandskerne fra Lifemaxx er velegnet både til begyndere som professionelle og til holdtræning. Handskerne har tredobbelt skumfyld, som sikrer god støddæmpning og velcrolukning til nem benyttelse. Desuden har de en løs og åben tommelfinger.
LMX. Sandsækhandsker fås i to forskellige størrelser:
0 af 0 bedømmelser
| Varenummer: | LMX1556.LXL |
|---|---|
| Producent farve: | Sort |
| Stand: | Ny |
| Vægt: | 0,5 kg |
| Pakkevægt | 0.5 kg |
| Pakkehøjde | 10 cm |
| Pakkebredde | 13 cm |
| Pakkelængde | 31 cm |
| Brand: | LMX. |
|---|---|
| Kategorier: |
Bokseudstyr Black November - Udvalgte tilbud LMX. Funktionel Fødselsdag hos Fitness Engros LMX. |